top of page

Підготовка соціальних підприємців до запуску

Ми розробляємо та проводимо “гаражі ідей”, хакатони, тренінгові, інкубаційні та акселераційні програми різної складності та тривалості для тих, хто замислюється про створення соціального підприємства або планує його діяльність та підготовку до запуску. Наші експерти-практики фінансового і бізнес-моделювання, маркетингу, комунікацій, продажів допомагають розробити продукт та побудувати стратегію виходу на ринок. З їхньою допомогою соціальне підприємництво розвивається швидко та ефективно.

1.png
2.png

Розвиток соціальних підприємств

Ми надаємо підтримку нашим клієнтам у сфері стратегічного планування, аналізу, управління змінами та організаційної трансформації, щоб здійснити важливі зміни у їхньому соціальному бізнесі. Організовуємо курси з підвищення кваліфікації для співробітників соціальних підприємств, знаходимо партнерів та можливості фінансування для розвитку.

Проведення оцінки екосистеми для розвитку соціального підприємництва

Ми надаємо послуги урядовим та регіональним установам, муніципалітетам та об’єднаним територіальним громадам з оцінки стану розвитку екосистеми для соціального підприємництва. Залучаючи міжнародні інструменти та практики, ми допомагаємо проаналізувати стан і визначити пріоритети для розвитку.

3.png
4.png

Розробка національних та місцевих програм із розвитку соціального підприємництва

Ми проводимо дослідження (фокус-групи, інтерв’ю з різними групами стейкхолдерів), збираємо інформацію, аналізуємо дані, які використовуємо для розробки національних та місцевих програм сприяння розвитку соціальному підприємництву. Для їхнього успішного втілення ми організовуємо підвищення кваліфікації
та навчальні візити для співробітників урядових
та регіональних установ, муніципалітетів та ОТГ.

Розробка програм КСВ, спрямованих на розвиток соціального підприємництва

Ми співпрацюємо з великим та середнім бізнесом, допомагаючи компаніям розробляти та реалізовувати програми розвитку соціального підприємництва на території їхньої присутності або у сфері їхньої діяльності. Розробка індикаторів та інструментів оцінки впливу програм є важливою складовою в цьому напрямку.

5.png
E4vj-q3WQAAOVQg.jpeg

Хочете першими отримувати інформацію про новини та можливості від SILab Ukraine?

Дякуємо, що підписалися!

bottom of page