top of page

Вебінар 20 лютого: соціальний банкінг і послуги для уразливих груп


Запрошуємо взяти участь у вебінарі "Банківські послуги для уразливих груп

SILab Ukraine запрошує всіх зацікавлених взяти участь у вебінарі "Банківські послуги для уразливих груп" (Banking for the Underbanked), що відбудеться 20 лютого об 11:00 за Києвом.


Чому це важливо? Сьогодні дедалі більше банків розпочали надавати мікрофінансові послуги для клієнтів, які не мають доступу до традиційних банківських послуг. Такий сервіс часто поєднаний з нефінансовою підтримкою або гарантіями і допомагає "знизити ризик" інвестицій. На вебінарі ви дізнаєтеся більше про соціальний банкінг та надання послуг вразливим групам населення. Також отримаєте відповіді на свої питання.


Спікер заходу: 

Пітер Сурек, керівник департаменту соціального банкінгу в Erste Group та CEO в Erste Social Finance Holding з більш ніж 20-річним досвідом у банкінгу Центральної та Східної Європи. Працюючи в Райффайзен Банк Інтернешнл, керував кількома проектами в Австрії, Албанії та Хорватії. У 2011 році приєднався до групи Erste як керівник підрозділу Retail MIS. Після знайомства з соціальними аспектами діяльності Erste присвятив свою кар'єру розвитку соціального банкінгу. З 2013 року керує новоствореним підрозділом "Соціальний банкінг". Останні роки він послідовно впроваджує соціальний банкінг на ключових ринках Erste, створюючи унікальну платформу для фінансової інклюзії на європейському рівні. 


Мова вебінару: англійська (без перекладу).

Реєстрація: для участі у заході зареєструйтеся за посиланням: https://shorturl.at/cuBH0


Долучайтеся до вебінару про сферу фінансової інклюзії!Організатор заходу: Impact Europe - мережа, що інвестує у вплив та обʼєднує постачальників капіталу і соціальних інноваторів. 

Партнер заходу в Україні: SILab Ukraine - платформа, що спрямована на розвиток екосистеми соціального підприємництва та соціальних інновацій в Україні. 

Захід організовано в рамках проєкту Collaborate For Impact/Партнерство задля впливу. Він спрямований на підтримку та розвиток екосистеми соціального підприємництва та імпакт інвестування у 5 країнах Східного Партнерства: Азербайджані, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні


Comments


bottom of page