top of page

Зігрій пораненого військового: збір флісок та теплих кофт для наших героїв


Лише тиждень, з 18 по 25 вересня, SILab Ukraine у межах своєї ініціативи “Shelter.Ukraine” збирає чоловічі фліски або кофти із застібкою на блискавці або ґудзиках.


Наші поранені хлопці попадають у цей пункт з району активних воєнних дій. Під час надання першої медичної допомоги їхня форма розрізається, і тому для подальшого транспортування у шпиталі їх переодягають у зручний одяг.

Прийшла осінь і потрібен теплий одяг для переодягання, зокрема, фліски та кофти ІЗ ЗАСТІБКОЮ СПЕРЕДУ.

Важлива умова — фліски та кофти, що одягаються через голову, не підходять.26 вересня зібраний одяг відправляться машиною на схід.


Як підтримати збір?


  1. Якщо ви в Києві, то можна привезти самостійно та здати охоронцям на рецепції або в бокс, що стоїть на четвертому поверсі у будівлі коворкінгу “Kooperativ” (вулиця Січових Стрільців, 23A).

  2. Або можна відправити Новою Поштою на ім'я Черниш Кіріл (Київ, відділення № 72, 050 855 88 75). Просимо відправляти посилки власним коштом.

  3. Також якщо ви хочете підтримати ініціативу, але не маєте кофти або фліски, ви можете пожертвувати будь-яку суму на оптову закупівлю необхідного теплого одягу. Будь-яка сума допоможе зігріти наших поранених військових.Долучайтесь до збору, допомагайте героям разом з нами!


Наш збір вже підтримали:

Kooperativ — це робочий простір і творча майстерня, каталізатор руху та створення, місце подій і знайомств. Brainstack_ — українська мультипродуктова IT-компанія, яка розробляє кросплатформенні додатки та сервіси.ความคิดเห็น


bottom of page