top of page

Online Demo Day 2023


13 квітня о 15:00 відбудеться Online Demo Day соціальних підприємств-початківців! Під час заходу понад 20 команд презентують свої бізнес-ідеї та рішення орієнтовані на розв’язання соціальних, культурних, економічних та екологічних проблем.


Долучайтесь і ви, аби дізнатись більше про нові ідеї соціальних підприємств, підтримати учасників інкубатора та зрозуміти формат якісної презентації власної бізнес-ідеї.


13 квітня 2023 року о 15:00 (мова заходу українська з залученням перекладача з англійської)Online Demo Day – це фінальний етап нашої інкубаційної програми для створення та розвитку соціальних підприємств, яка триває від 9 березня. Експрес онлайн-інкубатор охопив усі надважливі теми для соціальних підприємців-початківців, а також надав необхідну менторську підтримку.


До заходу приєднаються наші партнери з українських та міжнародних організацій, саме вони сформують вибірковий комітет, що за результатами участі в програмі та презентації свого соціального підприємства оберуть до 5 команд для подальшої співпраці з Ukrainian Social Venture Fund. Ці команди матимуть змогу залучити до 7000 євро фінансової підтримки для запуску та розвитку своїх підприємств.


Фінансова підтримка буде надана у вигляді смартгрантів від Ukrainian Social Venture Fund та в межах проєкту "Collaborate for Impact", який реалізується завдяки фінансовому сприянню Європейського Союзу та співпраці з EVPA, а також завдяки партнеру заходу CivicUA.
Коментарі


bottom of page