top of page

Shelter Ukraine для ШепетівкиЩе одна підтримана соціальна ініціатива, спрямована на допомогу тимчасово переміщеним особам.


SILab Ukraine в рамках співпраці з ініціативами в громадах, які допомагають тимчасово переміщеним особам, підтримала ще одну організацію — БФ "Зміцнення громад". Благодійний фонд знаходиться у Хмельницькій області у Шепетівці — містечку, де розташований залізничний вузол. Команда фонду налічує 20 волонтерів!


Разом з командою БФ "Зміцнення громад" ми закупили харчові продукти, медикаменти та одяг. Загалом, 80% фінансової допомоги спрямували на придбання й роздачу індивідуальних харчових наборів та води, а ще 20% — на миючі засоби, засоби особистої гігієни та медикаменти людям, що залишились у самій Шепетівці на деякий час!


Усього було сформовано понад 1000 індивідуальних наборів з водою, які команда

БФ "Зміцнення громад" декілька днів роздавала на вокзалі людям, що перебували в поїздах по декілька діб, рятуючись від військових дій на Сході країни.

Ми дякуємо команді БФ "Зміцнення громад" за активну допомогу тимчасово переміщеним особам, постраждалим від війни. У такий складний час ви показуєте, що можливості для допомоги безкрайні. Разом ми переможемо будь-яке зло!

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page