top of page

Як пройшов Kyiv Impact Entrepreneurs Meetup #1?Стартапери, досвідчені підприємці, міжнародні інвестори, експерти, медіа та інші змінотворці - понад 60 людей обʼєдналися офлайн, щоб розбудовувати соціальне підприємництво в Україні. Дякуємо кожному, хто долучився на Kyiv Impact Entrepreneurs Meetup #1 і підсилив подію!

Попри виклики повномасштабної війни українці показують, що таке справжня стійкість, зокрема у веденні бізнесу. Спікери з Німеччини та Британії підкреслили, що захоплюються нашою силою розвивати підприємства у надскладних умовах. Вони поділилися важливими складовими для підготовки бізнесу до залучення інвестицій.

Крім того, учасники_ці зустрічі почули цінні поради від міжнародних донорських організацій, які пропонують грантові програми для мікро, малого і середнього бізнесу. А також дізналися про плани держави на наступні роки для розвитку соціального підприємництва в Україні.

Наша нетворкінгова сесія дозволила учасникам_цям знайти нові знайомства і партнерства, подискутувати щодо викликів у сфері соціального підприємництва та розвитку інклюзивного середовища. У наступних дописах і статтях ми поділимося конспектами дискусій із запрошеними експертами.

Віримо, що завдяки таким діалоговим майданчикам усе більше людей переходитимуть із традиційного бізнесу та окремих соціальних проєктів у прибутковий бізнес із соціальним впливом.

Дякуємо усім однодумцям за насичений день! Чекаємо на ваші відгуки за тегом #KyivImpactMeetup, щоб планувати наступні корисні заходи!


Comentários


bottom of page