top of page
4.jpeg

Привіт! Я, Івчатов Андрій,
соціальний підприємець! 

Самотужка

Моя дружина Тетяна - майстер спорту міжнародного класу із акробатики, кандидат наук із реабілітації з дворічним досвідом роботи в китайських клініках, автор власної методики реабілітації. Я завжди по-доброму заздрив їй: коли вона займається з дітьми, батьки завжди, окрім фінансової винагороди, висловлюють їй велику вдячність. Мені ж за роки професійної діяльності у фінансовій сфері ніколи не зустрічались ситуації щирої вдячності за укладений контракт. Питання корисності праці стало важливим. Тому у 2016 році після народження 3-ї дитини ми наважилися на спільну справу — створення мережі фітнес-центрів для дітей із ДЦП. Мій досвід Ironman та спільна цілєспрямованість до перемог зосереджують нас на основному бізнес-показнику: кількість дітей, які більше не потребують наших послуг, має постійно зростати.

Хто ми

Місія

Наша діяльність

Географія

Самотужка — це перший у Києві фітнес-центр для дітей з обмеженими руховими можливостями.

Ми працюємо для того, щоб кожна дитина з ДЦП відчула радість вільних рухів

«Самотужка» - це місце, в якому увага інструкторів спрямована на розвиток навичок максимальної самостійності в дітлахів із будь-якими обмеженими руховими можливостями. 

Центр надає особливу допомогу дітям із діагнозом ДЦП, м'язовою гіпотонією, гідроцифалією, захворюваннями хребта та іншими, що пригнічують функцію опорно-рухового апарату. 

Самотужка надає професійну допомогу мамам із передчасно народженими дітьми, а також всім немовлятам, які потребують лікувальної фізкультури та масажів. 

Основні напрями роботи Центру «Самотужка»: 

  1. лікувальна фізкультура (ЛФК), 

  2. гімнастика для суглобів, 

  3. масажі спеціалізовані, 

  4. розвиток дрібної моторики, 

  5. - відновлення мовних функцій 


Ми поєднуємо концепцію фітнес-центру та центру реабілітації: батьки самостійно обирають для своїх діток комплекс щоденних заходів для відновлення рухових функцій, а також можуть скористатится послугами кваліфікованого догляду за дитиною.

м. Київ, Україна

1.png

Зв'язатись з нами

samotuzhka.com.ua
Адреси центрів у Києві: 
Академіка Єфремова 8А 
Харківське шосе 19Б 
Межова 23 

  • Facebook
bottom of page