top of page
5.jpeg

Привіт! Я, Бальцер Вікторія,
соціальний підприємець! 

Громадська кав'ярня "UrbanCafe"

За освітою я - менеджер організацій, моє хобі – спілкування з людьми та проведення різного роду громадських заходів.
З 2011 р. очолюю Фонд громади Вознесенська та займаюсь розвитком благодійності. Співпрацюю з підприємцями, владою, громадськими лідерами, керівниками та просто активними жителями міста в рамках вирішення болючих місцевих соціальних проблем. Почувши про ідею об'єднання людей та створення соціального підприємства в форматі «Urban space», надихнулась та вирішила спробувати організувати і в нашому місті платформу для спілкування та взаємодії активних мешканців.

Хто ми

Місія

Наша діяльність

Географія

Громадська кав'ярня "UrbanCafe" - це місце, кожний відвідувач якого долучається до якісних соціальних змін у місті Вознесенськ.

Ми створюємо можливостей для розвитку та самореалізації мешканців міста Вознесенськ через формування культури активного громадянина.

Громадська кав'ярня UrbanCafe створюється за принципом соціального інвестування: ми об'єднуємо 50 активних людей навколо ідеї розвитку власного міста, які готові інвестувати у відкриття кав'ярні. Наша кав'ярня - це місце, в якому не лише можна випити чашку кави, а й прийняти участь у цікавих культурних та освітніх заходах, зустрітись з однодумцями, налагодити співпрацю та реалізувати власні ідеї розвитку міста. Ми плануємо 70% прибутку від роботи кав'ярні реінвестувати в підтримку та розвиток громадських та соціальних ініціатив у місті Вознесенськ.

 м. Вознесенськ, Миколаївська обл., Україна

2.png

Зв'язатись з нами

avike@ukr.net
+38 (097) 51 85 855

  • Facebook
bottom of page