top of page
2.jpeg

Привіт! Я, Віталій Пчолкін,
соціальний підприємець!  

ІнваФішки

У 19 років я отримав важку травму, яка змусила побачити життя з іншого боку - з крісла колісного. Мені пощастило потрапити у табір активної реабілітації, де люди із схожими травмами показали мені інше життя - повноцінне і насичене. Роки пішли на те, щоб навчитися себе обслуговувати, а потім створити власну сім'ю. Наразі я виконавчий директор Всеукраїнського об'єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації», захищаю права людей з інвалідністю. Мій особистий життєвий досвід перетворився в ІнваФішки - проект, який змінює якість життя людей з інвалідністю.

Хто ми

Місія

Наша діяльність

Географія

ІнваФішки – територія самостійного життя людини з інвалідністю

Ми допомагаємо кожній людині з інвалідністю подолати бар'єр ізоляції та розширити свої життєві можливості, створюючи власні та пропонуючи зарубіжні зручні та якісні засоби для самообслуговування. 

Ми віримо в те, що інвалідність це лише одна з особливостей людини. Радянське минуле, упередженість та необізнаність самих людей щодо своїх можливостей майже повністю ізолює їх від суспільства. Невміння вирішувати базові потреби в самообслуговуванні робить людину з інвалідністю залежною та дезорієнтованою в житті. Це можна вирішити надавши необхідні знання, навички та відповідні інструменти. 

Інвафішки - це комплекс послуг, котрі спрямовані на розвиток самообслуговування та досягнення максимальної незалежності від сторонньої допомоги для людей з інвалідністю: 

  • онлайн-площадка з пропозицією товарів, які направлені на підвищення самостійності людей з інвалідністю, 

  • індивідуальний підбір засобів і порад для клієнтів, 

  • відео-демонстрація практичного використання засобів, 

  • мотивація до активного та незалежного життя.


У планах - відкриття власного виробництва засобів, орієнтованих на самообслуговування та компенсацію порушених функцій у людини з інвалідністю.

м. Київ, Україна

1.png

Зв'язатись з нами

bottom of page