top of page

Shelter Ukraine: 6 місяців допомагаємо українцямСьогодні ми відзначаємо півріччя діяльності ініціативи Shelter Ukraine, завдяки якій майже 40 000 українців отримали допомогу з тимчасовим житлом, харчовими продуктами, медикаментами, евакуацією та усім необхідним для діток.


Ми вдячні нашим партнерам Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та Aktionsbündnis Katastrophenhilfe,1to4, Razom for Ukraine, які мають безмежно добрі серця та підтримували чи продовжують підтримувати ініціативу фінансово!


Дякуємо Valores Foundation, VPLYV та Тепле Місто / Teple Misto, що разом ми продовжуємо реалізовувати Shelter Ukraine протягом 6 місяців. За цей час нам вдалось налагодити ефективні механізми для підтримки тих, хто дійсно потребує допомоги, обробити сотні заявок, зробити тисячі дзвінків та укласти безліч договорів. Та головне — покращити умови життя десятків тисяч постраждалих українців.


Ми не плануємо зупинятись доти, доки українці потребуватимуть допомоги для подолання наслідків дій окупанта на нашій землі!

Comments


bottom of page