top of page

Shelter.Ukraine нагородили в рамках національного конкурсу "Благодійна Україна"Дорогі друзі!


З радістю ділимось з вами новиною про те, що наша благодійна ініціатива "Shelter.Ukraine" отримала нагороду - 3 місце в категорії "Доброчинна акція року" в рамках національного конкурсу "Благодійна Україна". Це велика честь для нашої команди.


Ми хочемо висловити подяку всім нашим донорам, партнерським організаціям та волонтерським об’єднанням. Наша з вами співпраця дозволила вчасно відреагувати на виклики реальності й почати надавати гуманітарну допомогу без вагань. Разом ми забезпечували житлом, харчуванням, медикаментами, одягом і психологічною підтримкою тим, хто найбільше потребував нашої уваги – українців постраждалих від загарбницьких дій окупантів.


"Shelter.Ukraine" завжди був і залишається спільним проєкт, заснованим на експертизі, солідарності й співчутті. Нагадаємо, що діяльність ініціативи реалізовувало 4 організації SILab Ukraine, Vplyv Fund, Teple Misto та Valores Foundation (Польща).


Дякуємо за фінансову підтримку та важливі рішення нашим партнерам Razom For Ukraine, ChildFund Germany, 1to4 Foundation. Ваші відкриті й добрі серця стали для нас величезною підтримкою на цьому шляху.


Ця нагорода дуже важлива для нас, тому ми також хочемо висловити вдячність всім організаціям та проєктам, які брали участь у конкурсі "Благодійна Україна". Навіть якщо ви не отримали нагороду, ви маєте пам’ятати, що всі ми разом створюємо сильну мережу добра і позитивних змін у нашій країні, без внеску кожного з вас це було б неможливо!


Дякуємо всі, хто так чи інакше долучився до реалізації ініціативи Shelter.Ukraine! Ми не переможні. Слава Україні!Comments


bottom of page