top of page

Shelter Ukraine для людей з інвалідністю


English below ⬇️

🇺🇦 Shelter Ukraine для людей з інвалідністю

Тернопільська громадська організація “Я ЗМОЖУ” у мирний час займалась допомогою людям з інвалідністю. Зараз вони облаштовують два прихистки для внутрішньо переміщених осіб, в одному з них 8 кімнат, в іншому — 2. У приміщеннях можуть розміститися до 40 осіб, які виїздять із небезпечних регіонів.

🎯 За кошти гранту наданого в межах проєкту Shelter Ukraineвони закупили бойлери для нагрівання води, змішувачі для кухні та ванних кімнат, пральні машини, холодильники, мікрохвильові печі.

Керівниця організації Іванна Хоміцька зазначає, що в Тернополі працює багато прихистків, тому для них дуже важливо, щоб їхнім могли користуватися люди з інвалідністю. Саме тому, дві кімнати на першому поверсі будуть обладнані так, щоб бути комфортними для людей, які пересуваються на колісних кріслах 💙

🔹 Також «Я ЗМОЖУ» здійснює логістичні послуги — зустріч людей для заселення та перевезення в інше місце, перевезення вантажів по обладнанню приміщень, завезення товарів побуту, харчових продуктів.

Ми зв’язалися з Марією, яка проживає в Кременчуку Полтавської області. Вона з родиною та родиною друзів зупинялися в Тернополі на одну ніч: «Ми вирішили виїхати в Польщу на час війни, тому що в нас діти з інвалідністю, які потребують постійного лікування та реабілітації. Ми були дома весь перший місяць, сподівалися, що скоро все скінчиться, і ми повернемося до нормального життя. У нашому місті не було воєнних дій, але регулярні повітряні тривоги дуже лякали дітей. До того ж через проблеми зі здоров’ям з ними важко було пересуватися до сховища, тому ми більшу частину часу провели в коридорі своєї квартири. Але нам потрібно продовжувати лікування, тому ми поїхали. У Тернополі ми залишились на ніч, нам виділили кімнати, погодували та, навіть, допомогли з контактами волонтерів в Польщі, які займаються пошуком реабілітацій та клінік. Зараз ми вже тут, проходимо обслідування».

Дякуємо команді громадської організації "Я зможу" за особливо важливу допомогу усім людям, постраждалим від війни! Ми переможемо разом! 💙 🇺🇦

ความคิดเห็น


bottom of page