top of page

Impact in the Neighbourhood: конференція в Грузії


Наша команда лише декілька днів тому повернулась з Грузії, де відбулась профільна конференція з імпакт-інвестування та соціального підприємництва. Декілька днів насиченої роботи, цікавих лекцій, знайомств з міжнародними експертами та презентації досвіду України. ⠀ Дякуємо партнерам за можливість долучитись до заходу, здобути нові знання та контакти, а також поділитись досвідом з колегами. Члени нашої команди брали участь у чотирьох панелях, присвячених розвитку екосистеми соціального підприємництва та імпакт-інвестування, важливості комунікацій та співпраці з міжнародними лідерами сектору.

“Це був потужний захід EVPA, який зібрав команди західної, центральної та Східної Європи, Північної Африки та Близького Сходу для обміну досвідом та розвитку партнерств. ⠀ Глибокі враження залишило спілкування з представницями команди з Палестини, які сказали так: ми вболіваємо за Україну, але нам дуже прикро, що коли українці стали на захист своєї нації та територій - світ їх назвав героями, а коли ми захищаємо свої території - нас називають терористами. ⠀ Продовжуємо працювати на перемогу!” – Анна Гулевська-Черниш, Голова правління SILab Ukraine

Проєкт “Партнерство задля впливу /Collaborate for Impact”реалізується у партнерстві з EVPA за фінансової підтримки DG NEAR EU Programme.


Проєкт спрямований на підтримку та розвиток екосистем соціального підприємництва в країнах Східного партнерства. Основним партнером проєкту в Україні є організації SILab Ukraine та Ukrainian Social Venture Fund.

bottom of page