top of page

Impact in the Neighbourhood: конференція в Грузії


Наша команда лише декілька днів тому повернулась з Грузії, де відбулась профільна конференція з імпакт-інвестування та соціального підприємництва. Декілька днів насиченої роботи, цікавих лекцій, знайомств з міжнародними експертами та презентації досвіду України. Дякуємо партнерам за можливість долучитись до заходу, здобути нові знання та контакти, а також поділитись досвідом з колегами. Члени нашої команди брали участь у чотирьох панелях, присвячених розвитку екосистеми соціального підприємництва та імпакт-інвестування, важливості комунікацій та співпраці з міжнародними лідерами сектору.

“Це був потужний захід EVPA, який зібрав команди західної, центральної та Східної Європи, Північної Африки та Близького Сходу для обміну досвідом та розвитку партнерств. Глибокі враження залишило спілкування з представницями команди з Палестини, які сказали так: ми вболіваємо за Україну, але нам дуже прикро, що коли українці стали на захист своєї нації та територій - світ їх назвав героями, а коли ми захищаємо свої території - нас називають терористами. Продовжуємо працювати на перемогу!” – Анна Гулевська-Черниш, Голова правління SILab Ukraine

Проєкт “Партнерство задля впливу /Collaborate for Impact”реалізується у партнерстві з EVPA за фінансової підтримки DG NEAR EU Programme.


Проєкт спрямований на підтримку та розвиток екосистем соціального підприємництва в країнах Східного партнерства. Основним партнером проєкту в Україні є організації SILab Ukraine та Ukrainian Social Venture Fund.

Comments


bottom of page