top of page

Impact Business: відгук учасниціСьогодні учасники акселераційної програми Impact Business розпочали свій третій модуль. Він буде цілком присвячений Impact measurement system.


Знайомтесь, це Катерина Марусовська, CEO Made with bravery, офіційного українського маркетплейса. Мета проєкту – популяризація українського за кордоном та підтримка відновлення України. Катерина поділилась з нами відгуком щодо програми та співпраці з менторами.


"Ми прийшли на навчання в Impact Business з декількома гіпотезами подальшого розвитку проєкт, тому весь час намагаємось під різними кутами переглянути масштабованість і цінність для клієнтів кожної з гіпотези. І тут дуже сильно допомагає досвід менторської команди, з якими можна побрейнштормити, знайти сильні й слабкі сторони кожної ідеї. Щодо соціальної складової – раніше у нас не було цього досвіду, тому візит на конференцію Impact Business до Венеції, який організували SILab Ukraine за підтримки EVPA та фінансового сприяння ЄС, був повним інсайтів. Представники різних компаній обговорювали стратегічні напрямки, а саме, як соціальна складова вплине на подальший рекрутинг, як зробити соціальних підприємців невіддільною частиною суспільства, чи можливий сталий розвиток без соціального впливу. Упевнені, отримані знання та інсайти точно допоможуть нам в розвитку нашого проєкту!" — Катерина

Переглядайте дописи в соцмережах за хештегом #ImpactBusinessAccelerationProgram, аби дізнатись більше про програму та учасників.

Нагадаємо, що майстер-клас відбувся в межах акселераційної програми Impact Business. Вона створена міжнародною командою експертів, підприємців та інвесторів для активних бізнесів, зареєстрованих в Україні, які прагнуть зробити свій внесок у післявоєнне відновлення України та сформувати позитивний і довготривалий соціальний вплив на економіку країни.


Акселераційна програма Impact Business ініційована громадською організацією Impact Force, реалізується у партнерстві з SILab Ukraine та за підтримки Міністерство цифрової трансформації України, Офісу з розвитку підприємництва та експорту і національного проєкту Дія.Бізнес.

Commenti


bottom of page