top of page

Art-coworking "Shift" виготовляють товари, які вже майже не можливо купити в Україні


Із соціальним підприємством Art-coworking з міста Краматорськ значна частина нашої аудиторії знайома. Адже в листопаді минулого року команда взяла участь у Форумі з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності, що ми провели разом з партнерами в Харкові у мирні часи!

Тоді команда Art-coworking розказала нам про основні напрями своєї діяльності, поділилась досвідом, розказала більше про свою соціальну мету та яким чином вони її досягають. Нагадаємо, що соціальне підприємство Art-coworking — це:

• курси та майстер-класи з дизайну, пошиття й кастомізації одягу, друку на тканині та виготовлення брендованої продукції для організацій;

• підтримка молодіжних підприємницьких ініціатив через доступ до обладнання та простору, консультаційних послуг та платформи для продажу


Сьогодні підприємство продовжує шити, але тепер майже вся продукція орієнтована на потреби суспільства у період війни. Команда Art-coworkingвиготовляє теплі рукавиці, шкарпетки, балаклави та баффи. Також за допомогою 3D-принтера соціальне підприємство створює джгути-турнікети для особливих потреб військових.


Окрім цього команда відшиває спальні мішки, які може придбати будь-який українець. Усі кошти від продажу витрачають на закупівлю нових матеріалів. Команда працює на волонтерських засадах, а це понад 20 майстрів, а також приймає всіх охочих допомогти.

Якщо ви з Краматорська, долучайтесь до команди Art-coworking, уміти шити необов’язково. У команди є вдосталь іншої супутньої виробництву роботи. Дякуємо, командо Art-coworking, що виготовляєте такі важливі товари, адже знайти їх на полицях наших магазинів та складів стає дедалі важче! Разом до перемоги!

Comments


bottom of page