top of page

Фіналісти акселераційної програми Impact BusinessБажання навчатися й трансформуватися, аби масштабувати свій соціальний вплив, є спільним для всіх учасників нашої акселераційної програми Impact Business. Ми раді, що в її межах нам вдалось об'єднати сильні та інноваційні підприємства, які прагнуть досягати позитивних соціальних змін в Україні вже зараз.


На участь у програмі було отримано понад 100 заявок. Український та міжнародний комітети обрали серед них 24 фіналістів — найбільш мотивованих і готових компаній.

Обрані компанії вже отримали вільний доступ до глобальних фінансових і технічних ресурсів, а також до лекцій, воркшопів та досліджень та будуть працювати з 16 професійними менторами, які допоможуть компаніям вийти на новий рівень розвитку і впроваджувати стратегії соціального впливу.


Знайомтесь з нашими фіналістами та гортайте карусель, аби дізнатись більше про їхню діяльність: Vilni Україна БЕЗ сміття MustHave Файна поляна Replast LTD Tepla Gora Eco Centre Cardio.AI Made with bravery Greenforyou.food - смачна їжа в пакетах Соціальне підприємство "Вільна нитка" Goodo ЦЕ КРАФТ локальні крафтові продукти CheckEye rekava Partnerway Medvoice. КлінКейсКвест Академія Method4u - сервіс для підбору психолога Ecopan - проєктування та будівництво будинків Anzy Home ТОВ "ЮПАРКС" ТОВ "Промгідропривод" Ecola

Нагадаємо, що всі охочі зможуть долучитись о відкритих воркшопів в межах програми Impact Business. Стежте за нашими новинами та сторінкою, аби не пропустити анонс!*Програма бізнес-акселератора Impact Business Accelerator, ініційована громадською організацією Impact Force, відбувається за підтримки SILab Ukraine, Міністерство цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національного проєкту Дія.Бізнес та за підтримки Фонду соціального підприємництва Schwab Foundation for Social Entrepreneurship, Глобального альянсу соціального підприємництва WEF, науковців та випускників Кембриджського університету, у партнерстві із MovingWorlds.org, Netguru, Tech To The Rescue, Phineo та LCF Law Group, провідними українськими громадськими організаціями.

Comments


bottom of page