top of page

Початок навчання: Impact Business


Сьогодні о 16:00 стартує акселераційна програма Impact Business! Процес відбору був дійсно складний, адже ми отримали понад 100 заявок від найкрутіших імпакт підприємців України. Дякуємо за вашу увагу до програми Impact Business!

Український та міжнародний комітети обрали серед них 25 фіналістів найбільш мотивованих і готових компаній. Далі ми розкажемо про них більше.

Учасники вже отримали вільний доступ до глобальних фінансових і технічних ресурсів, а також до лекцій, воркшопів та досліджень. До того ж обрані компанії будуть працювати з 16 професійними менторами, які допоможуть компаніям вийти на новий рівень розвитку і впроваджувати стратегії соціального впливу.


"Сьогодні бізнес вже не працює за старими правилами, сьогодні всі ми маємо реагувати на виклики створені повномасштабним вторгненням. Наша країна потребує відновлення, головним рушієм якого стає бізнес з сильним соціальним впливом та інноваційними рішеннями.

Саме тому наша акселераційна програма спрямована не тільки на зміцнення українського бізнесу, але й на збільшення його соціального впливу. Раді, що в межах цієї програми нам вдалось об'єднати сильні та інноваційні підприємства, які прагнуть досягати позитивних соціальних змін в Україні вже зараз!" Олена Калібаба, СЕО Ukrainian Social Venture Fund

До уваги українських підприємців!

Слідкуйте за новинами та користуйтесь можливістю долучатись до безкоштовних онлайн вебінарів від експертів Impact Business.

Comentarios


bottom of page