top of page

Гуманітарна допомога Харкову від SILab Ukraine



Медикаменти зараз вкрай необхідні по всій території країни, але в найгарячіших точках вони особливо важливі. Адже тисячі людей досі залишаються в бомбосховищах і не мають доступу до аптек.


У рамках нашої підтримки соціальних ініціатив, що допомагають людям, постраждалим від війни, разом з БФ "Харків з тобою"ми змогли закупити й роздати найнеобхідніші ліки харків’янам.

Сотні жителів Харкова отримали протизапальні, протимікробні та протигрибкові засоби, кровозамінники та перфузійні розчини, антитромботичні засоби, глюкокортикоїди, медикаменти, що допомагають працювати травній системі. Ми знаємо напевне, що ці ліки допомогли врятувати не одну людину!


Ми щиро дякуємо команді БФ "Харків з тобою", що ризикуючи життям все одно доставляєте ліки харків’янам. Нехай вас оберігають янголи-охоронці! Разом до перемоги!


Підтримку було надано в межах проєкту"Shelter Ukraine", який реалізується завдяки SILab Ukraine у співпраці з Тепле місто, Вплив, Valores Foundation та міжнародними партнерами. Мета проєкту — підтримка соціальних ініціатив, що допомагають людям, постраждалим від війни.

Comments


bottom of page