top of page

Випускники навчальних програм SILab Ukraine адаптуються до умов війниЯк соціальні підприємці адаптуються до складної, але тимчасової дійсності?


Медичний центр AnVita_clinic — це соціальне підприємство розташоване в Донецькій області, у містечку Добропілля. З командою цього підприємства ми знайомі давно, разом брали участь у заходах, присвячених розвитку екосистеми соціального підприємництва. Разом брали участь у навчальних програмах, наша команда в ролі експертів та менторів, команда AnVita_clinic — учасників.Стала соціальна складова цього підприємства поєднує декілька важливих аспектів:

  • працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

  • надання безкоштовних послуг діткам з інвалідністю

  • 10% чистого прибутку команда надає місцевій громадській організації, яка підтримує розвиток міста


Від моменту вторгнення Росії на територію України команда прийняла декілька важливих рішень і адаптувала своє соціальне підприємство під нову тимчасову дійсність. Відтепер медичний центр AnVita:

  • надає медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам зі східного регіону України (Донецької та Луганської областей)

  • беруть активну участь в організації роботи гуманітарного штабу в містечку Добропілля

Ми пишаємось командою медичного центру AnVita! Обіймаємо й впевнені, що незабаром знову зустрінемось під час заходів з розвитку екосистеми соціального підприємництва, де ви поділитесь досвідом адаптації своєї діяльності до викликів часу. Та поки разом до перемоги!

Comentários


bottom of page