top of page

Бізнес із соціальним впливом в Україні: запрошуємо підприємців взяти участь у дослідженні
Шановні підприємці!


Запрошуємо вас взяти участь у дослідницькому проєкті «Бізнес із соціальним впливом в Україні», що виконується двома українськими громадськими організаціями Impact Force та SILab Ukraine у партнерстві з Gradus Research та Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».


Мета цього дослідження полягає в тому, щоб зрозуміти як український бізнес бачить свій широкий вплив на економіку країни, його ставлення до бізнесу із соціальним впливом та потенційний внесок у відбудову та відновлення України.


При заповнювані електронної анкети ви автоматично стаєте учасником розіграшу ноутбуку HP Laptop 15s-eq2060ua. Кожній анкеті буде присвоєно індивідуальний номер, після припинення збору заявок, 16 січня, ми оберемо переможця за допомогою генератора випадкових чисел. Не забувайте залишити ваш імейл вкінці анкети.


Інформація, зібрана в цьому дослідженні, буде використана для побудови бачення та політики щодо бізнесу з соціальним впливом в Україні, а також для сприяння відбудові сильнішої, сучасної країни та створенню більш справедливих економічних умов в Україні.


Для дослідження необхідно заповнити електронну анкету, що займе 7 хвилин. Ваша участь у цьому дослідженні є добровільною та не пов’язана з жодними ризиками, і ви можете відмовитися від участі в будь-який час. Опитування не збирає ніякої ідентифікаційної інформації респондентів. Усі відповіді в опитуванні будуть зафіксовані анонімно.Дякуємо за участь!
Якщо у вас є будь-які запитання щодо опитування чи цього дослідницького проекту, будь-ласка, зв’яжіться з Галиною Сондергаард за електронною адресою galina.sondergaard@theimpactforce.org
У разі виникнення запитань щодо ваших прав як учасника дослідження, будь-ласка, звертайтеся до Ольги Гвозьової за ogvozdyova@epo.org.ua.Comments


bottom of page