top of page

Бізнес-акселератор для зміцнення економіки України: прийом заявок відкрито

Українські громадські організації Impact Force та SILab Ukraine запускають бізнес-акселератор для зміцнення економіки України

Українські громадські організації Impact Force та SILab Ukraine за підтримки численних українських та міжнародних партнерів запускає бізнес-акселератор Impact Business для українських підприємців, які прагнуть долучитися до відновлення найбільш постраждалих від конфлікту галузей економіки України.

14 лютого о 14:00 ми презентували бізнес-акселератор Impact Business. Рекомендуємо переглянути, аби дізнатись все про аплікаційну форму, умови участі в програмі та можливості залучення до 20 000 євро на розвиток свого підприємства.

Impact Business, презентована під час дискусії «Рух соціальних інновацій як ключ до справедливого, сталого та рівноправного відновлення України» в павільйоні Palantir на Всесвітньому економічному форумі 17 січня, є поглибленою акселераційною програмою, створеною для активних компаній, зареєстрованих в Україні, які сприятимуть післявоєнному відновленню України та створенню позитивного та довготривалого соціального впливу з оціночним збільшенням ВВП України на суму понад $250 млн протягом п’яти років.


Ця пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сільському господарстві, енергетиці, інфраструктурі, охороні здоров’я, кібербезпеці та інших галузях, які прагнуть включити соціальний вплив як частину своєї стратегії. Основною метою пілотного проєкту є створення потужної екосистеми, яка заохочуватиме більше підприємств, що керуються соціальною місією, реінвестувати прибутки в створення позитивних соціальних змін, а також сприяти розвитку економіки соціального впливу в післявоєнній Україні.


Приєднавшись до акселераційної програми Impact Business та відповідаючи її критеріям, успішні апліканти отримають доступ до живих лекцій, воркшопів та досліджень, орієнтованих на включення соціального впливу у свою стратегію, а також загальних тем зростання бізнесу та консультативну підтримку від всесвітньо відомих експертів, коучів та менторів, доступ до інвесторів та глобальних технологічних ресурсів.


За результатами проходження програми два підприємства з найкращими результатами матимуть можливість залучити фінансову підтримку до 20 000 євро на команду.

Фінансова підтримка буде надана у вигляді смартгрантів від Українського соціального венчурного фонду та в межах проєкту "Collaborate for Impact", який реалізується завдяки фінансовому сприянню Європейського Союзу та співпраці з EVPA. «Повномасштабна російська агресія змінила наше бачення щодо ролі бізнесу у суспільстві. Вже є зрозумілим той факт, що бізнес не може працювати за старими правилами: продаю товар — отримаю прибуток. Україна потребує відновлення, а отже бізнес має стати відповідальним і не лише генерувати прибуток, але й привносити якісні зміни. Соціальний вплив має бути одним з ключових показників розвитку кожного бізнесу. Відновлення України у різних галузях потребуватиме швидких інноваційних рішень з великим соціальним впливом. Саме тому важливою складовою акселераційної програми буде фокус на соціальний вплив, технології його формування та вимірювання» — Альона Калібаба, співзасновник SILab Ukraine та СЕО Українського соціального венчурного фонду / Ukrainian Social Venture Fund


Потенціал українського сектору соціального підприємництва є дуже значним, адже волонтерство та соціальне підприємництво в українців у крові. Україна — це своєрідний вулик, у якому надзвичайна самоорганізація людей дивує світ, а горизонтальні зв’язки дають можливість швидко та ефективно вирішувати складні завдання безпрецедентних масштабів. Це було очевидно як під час Майдану, так і після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну.


«Ми прагнемо виховувати лідерів змін та будувати екосистему, яка прагне кращого майбутнього для України. Запускаючи Impact Business, ми хочемо підтримати нову генерацію підприємців в Україні, сприяти розвитку соціального підприємництва та допомогти соціальним інноваторам зорієнтуватися у викликах і зробити свій вплив гучнішим та помітнішим», — Ніна Левчук, співзасновниця ГО Impact Force. ДЕДЛАЙН 22 ЛЮТОГО 2023
Довідка про організаторів та партнерів

Про Impact Force

Українська громадська організація, яка фокусується на зміні соціальної поведінки та довготривалому соціальному впливі, створюючи економічні можливості для загального суспільного блага. Наша мета — забезпечити, підтримати та посилити голос України в усьому світі; сприяти більш сталому та справедливому економічному відновленню в Україні.


Про SiLab Ukraine

Професійна платформа для:

● Розвитку соціального підприємництва та соціальних інновацій

● Сприяння залученню імпакт-інвестицій

● Розбудови соціального партнерства


Про Міністерство цифрової трансформації України

Державний орган, відповідальний за формування та реалізацію державної політики у сфері оцифрування, відкритих даних, національних електронних інформаційних ресурсів та інтероперабельності, впровадження електронних послуг тощо.


Про Офіс з розвитку підприємництва та експорту

Інституція, яка працює для ефективного розвитку підприємництва та експорту і сприяє оновленню Стратегії розвитку малого й середнього підприємництва в Україні та розробці єдиних програм підтримки МСП.


Про Diia.Business

Масштабний національний проект із розвитку підприємництва та експорту, який був ініційований Міністерством цифрової трансформації України у лютому 2020 року. З травня 2021 року ‌проєкт реалізується Міністерством цифрової трансформації України спільно з Офісом з розвитку підприємництва та експорту — державною установою, яка відповідає за розвиток та підтримку українського підприємництва на внутрішньому та зовнішніх ринках.


Про MovingWorlds.org

Керує глобальною платформою, яка об’єднує партнерів з усіх секторів для побудови більш рівноправної, справедливої та сталої економіки. Ми допомагаємо окремим професіоналам розвивати свою кар’єру для досягнення більшої мети та впливу; соціально відповідальним корпораціям — досягати своїх цілей; імпакт-інвесторам — розширювати свої портфелі; а урядам — розвивати більш здорову економіку. І все це завдяки силі соціального підприємництва.


Про Tech to the Rescue

Найбільша у світі мережа некомерційних організацій і технологічних компаній, які готові співпрацювати над цифровими інструментами для вирішення соціальних і екологічних проблем. Ми допомагаємо технологічним компаніям, які бажають використати свої навички для суспільного блага, налагодити зв’язок із впливовими некомерційними організаціями, які шукають технологічної допомоги для розвитку своїх проектів.


Про Netguru

Консультаційна компанія, яка займається дизайном продуктів і розробкою програмного забезпечення. Заснована в 2008 році. Netguru створює цифрові продукти, які дозволяють людям робити речі по-іншому, пропонуючи консультації, інструменти та ресурси компаніям будь-якого розміру для створення гарно оформлених цифрових продуктів. Компанія виконала понад 1000 проектів і має понад 900 співробітників з усього світу. З 2020 року Netguru є сертифікованою корпорацією B, що відповідає найвищим стандартам перевірених соціальних та екологічних показників, публічної прозорості та юридичної відповідальності. Netguru також є однією із компаній-засновників Tech To The Rescue.

Про PHINEO

Некомерційна дослідницько-аналітична установа та консультаційна компанія, спрямована на результативну громадську діяльність. Місія PHINEO полягає у зміцненні громадянського суспільства та його соціального впливу для вирішення найскладніших викликів суспільства.


Про LCF Law Group

LCF Law Group є лідером юридичного ринку України. LCF — команда видатних юристів зі значним досвідом, глибоким знанням права та індустріальною спеціалізацією, найкращі в захисті інтересів клієнтів у складних, мультиюрисдикційних, високовартісних, ризикованих, часом безнадійних судових та арбітражних спорах.

LCF Law Group спеціалізується на таких галузях, як агробізнес, банківська справа та фінанси, енергетика та природні ресурси, ІТ та телекомунікації, гемблінг, виробництво та FMCG, фармацевтика та охорона здоров’я, торгівля, транспорт та інфраструктура. LCF надає юридичні консультації з корпоративних, банківських та фінансових питань, а також послуги з ведення судових процесів у сфері адміністративного та цивільного права, банкрутства, конкурентного, комерційного, корпоративного, трудового, фінансового права, права інтелектуальної власності, земельного та податкового права. LCF Law Group та провідні професіонали фірми визнані міжнародними та місцевими рейтингами, зокрема Chambers Europe, Chambers Global, Best Lawyers, Benchmark litigation Europe, The legal 500, IFLR 1000, World tax тощо.

Comments


bottom of page