top of page

Ба і Ді Клуб: соціальне підприємство в умовах війниBa&Di Club / Ба і Ді Клуб — соціальне підприємство з Івано-Франківська, що знайоме багатьом випускникам наших освітніх проєктів. Засновниця підприємства, Галина, завжди радо ділиться своїм досвідом з розвитку власної справи з соціальною метою.


Донедавна діяльність соціального підприємства Ba&Di Club / Ба і Ді Клуб поєднувало три напрями:

• платформа для налагодження контактів потенційних клієнтів та літніх людей, які здатні надавати певні послуги (наприклад, нагляд за дітками, допомога з домашніми справами, догляд за інвалідами й тощо);

• творчі майстерні для людей поважного віку;

• проведення навчальних заходів для літніх людей (з комунікації, психології, роботи з дітьми й ще багато іншого).


З настанням війни командою було прийнято рішення тимчасово трансформувати свою діяльність. Тож приміщення, яке спочатку використовувалось для навчальних заходів, тепер перетворилося на центр для внутрішньо переміщених осіб. Також тут обладнали дитячий садочок для їхніх діток.

Прикладом соціального підприємстваBa&Di Club / Ба і Ді Клуб доводимо, що вікові обмеження живуть лише в середині нас самих. Кожен за можливості та бажання здатен допомагати іншим людям. Дії кожного з нас наближають країну до перемоги! Дякуємо усім вам! Дякуємо, Ба та Ді, за вашу роботу!

Commentaires


bottom of page