top of page
7.jpeg

Привіт! Я, Ірина Бондар,
соціальний підприємець! 

Майстерня нігтьової естетики IB-NAILS

Я — людина яка любить міксувати. Так, наприклад, будучи за освітою психологом, я обрала для себе спеціалізацію – арт-терапія, аби серйозні задачі вирішувати з креативним підходом. Працюючи в Київському ліцеї бізнесу, найбільшу частину діяльності присвячую розвитку емоційного інтелекту учнів. Соціальне підприємництво стало для мене найголовнішим міксом мого життя! Тут можна поєднати усе – бізнес і благодійність, серйозну адміністративну роботу і творчість.

Хто ми

Місія

Наша діяльність

Географія

Майстерня нігтьової естетики IB-NAILS - це широкий спектр послуг нігтьової естетики, які одночасно допомагають покращити якість життя людей поважного віку, людей з інвалідністю та жінок, що опинились у кризових життєвих обставинах. 

Ми робимо руки жінок красивими, а життя кращим. 

Ми надаємо послуги нігтьової естетики: гігієнічного та естетичного манікюру, педикюру, масажу. 
20% прибутку майстерні спрямовуються на реалізацію 2-х соціальних ініціатив: 
 

  1. БЕЗКОШТОВНО виконуються гігієнічні процедури для жінок поважного віку, а також жінок з інвалідністю, які не мають можливості відвідувати салони. ґ

  2. Проводиться БЕЗКОШТОВНЕ навчання дівчат та жінок, що опинились у складних життєвих обставинах за програмою «Надання послуг нігтьової естетики», надаючи їм можливість отримати нову професію - майстриня нігтьової естетики.

 м.Київ, Україна

1.png

Зв'язатись з нами

bottom of page