top of page

Привіт! Я, Ренета Ференцик,
соціальний підприємець! 

Студія дитячого розвитку "Круть-Верть"

За першою освітою я бібліотекар, за другою - менеджер органів державної влади та управління. Під час декретної відпустки прокинулась любов до hand made - найбільше люблю працювати в техніці скрапбукінг та виготовляти незвичні подарунки. Виховую прекрасну донечку Аделіну, якій 8 років. Зіткнувшись з проблемою дислексії та затримкою розвитку мовлення у донечки, переосмислила деякі речі в житті, зрозуміла що повинна допомогти сім'ям, які виховують дітей з особливими освітніми потребами, відчути радість дитинства. Таким чином виникла ідея створення студії дитячого розвитку "Круть-Верть".

Хто ми

Місія

Наша діяльність

Географія

Студія дитячого розвитку "Круть-Верть" — це інклюзивний розважально- розвиваючий центр, в якому діти пізнають оточуючий світ, навколишні процеси, розвивають свої таланти, знання і навички.

Ми створюємо рівні освітні можливості та руйнуємо бар'єри спілкування для дітей з особливими освітніми потребами.

«Круть-Верть» — це місце, в якому ми в інклюзивній, ігровій формі створюємо умови для успішного всебічного розвитку дітей. Ми пропонуємо розвиваючі заняття: розвиток дрібної моторики, розвиток логічного мислення, сенсорного сприйняття, математичних здібностей, розвиток мовлення, навчання читанню, проведення творчих майстер-класів і воркшопів. Найголовніше - ми пропонуємо можливість знайти нових друзів. 
Цінність нашого проекту — можливість долучитися батькам до дарунку добра для дітей з особливими освітніми потребами, чиї батьки не можуть забезпечити необхідні освітні можливості для своєї дитини. 

м. Виноградів, Закарпатська обл., Україна

4.png

Зв'язатись з нами

bottom of page