top of page
11.jpeg

Привіт! Ми, Аліна та Артур,
соціальні підприємці! 

СРІБНИЙ ТУРИЗМ «ДАР-Тур»

Аліна Халецька і Артур Горбовий. Співпраця корінних донеччани і львів'янина —  розпочалася в 2013 році в спільному задумі і великому європейському проекті. Так і працюємо, створивши Асоціацію, яка перша з України ввійшла в Міжнародну асоціацію університетів третього віку, IAUTA. Багато подорожуємо по світу і в цьому напрямі знайомимося з досвідом діяльності неприбуткових і прибуткових організацій Великої Британії, Індії, Італії, Іспанії, Китаю, Польщі, Португалії, Словаччини, Франції, Шотландії. Світ старіє, а наша Україна має один з найгірших демографічних профілів в Європі. Ми віддані ідеї, що люди «срібного віку» після 50 років хочуть бути ресурсом, а не баластом. Для них, як академічні професори й невгамовні практики, розробляємо тренінги, навчальні програми і посібники, активно долучаємось разом з міжнародними та українськими партнерами та студентами поважного віку до різноманітних заходів, зокрема міжнародного туризму. Ми популяризуємо цей напрям в бізнес-проекті нового соціального підприємства «ДАР-Тур», ідея якого виникла у нас наприкінці минулого року. Наша пропозиція «Подорожуй. Розважайся. Навчайся» відкриває нові можливості для українських «срібних туристів». А наша команда з різних міст і містечок України є унікальною за своїм потенціалом і енергією дарувати «шанс на друге життя» нашим батькам. 

Хто ми

Місія

Наша діяльність

Географія

СРІБНИЙ ТУРИЗМ «ДАР-Тур» — це міжнародний туризм для тих, кому за 50, поєднаний з активним довголіттям та здоровим способом життя (за ініціативи «Асоціації Університетів третього віку «КЛЕПСИДРА») 

Ми пропонуємо унікальні та доступні можливості міжнародного туризму для тих, кому за 50, поєднані із комфортним відпочинком, активним мандруванням, міжкультурним спілкуванням та кваліфікованим навчанням. 

Ми пропонуємо людям срібного віку програми «Подорожуй, розважайся, навчайся»: подорожі відстанню до 2000 км (протягом тижня) в комфортному міні-бусі з зупинками для екскурсій кожні 3 години найкрасивішими містами України та Європи і для організованих зустрічей з людьми віком старше 50 років в Університетах третього віку. 

Програми надають можливість знайомства і обміну досвідом, дозвілля і навчання, а також участі в Міжнародних Сеньйоріадах та Олімпіадах (заходах з активного довголіття, які адаптовані під людей віком від 50 до 80), культурних Фестивалях, оздоровчих програмах, історичних турах. 

Протягом маршруту «срібні туристи» мають можливість взяти участь в навчальних модулях за різноманітною тематикою з тим, щоб набути сучасних та корисних навичок збереження здоров'я, самодопомоги, особистих фінансів, «другої кар'єри», діалогу між поколіннями, новітніх Smart-технологій, hand-made. 

Частина прибутку підприємства спрямовується на покриття стипендій для активістів Університетів третього віку в Україні для відзнаки їх волонтерської праці та надання їм можливості безкоштовної участі в програмах міжнародного туризму. 

м. Київ, Україна

1.png

Зв'язатись з нами

www.3age.com.ua 
+38 (050) 378 21 69
horbovyya@gmail.com

  • Facebook
bottom of page